تبلیغات
ورزشی - امیری: پاداش قبل از بازی خوش‌یمن نیست
تاریخ : دوشنبه 25 شهریور 1392 | 08:19 ب.ظ | نویسنده : امیر میری

علی امیری در مورد شرایط استقلال در تایلند اظهار داشت: خوشبختانه تیم شرایط خوبی دارد و مشکلی نیست. قصد داشتیم هتل را تغییر دهیم اما سایر هتل ها یا جای کافی نداشتند یا کوچک بودند به همین دلیل تصمیم گرفتیم که تغییری نداشته باشیم.

به گزارش فارس ، وی در خصوص اینکه فتح الله زاده چه زمانی به جمع آبی پوشان ملحق می شود، گفت: قرار است امشب به همراه نجف نژاد به اردو بیاید.

معاون باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که به بازیکنان پاداش داده می شود، تصریح کرد: قبل از بازی پاداشی نمی دهیم چون به این نتیجه رسیدیم که پاداش های قبل از بازی برای ما خوش یمن نبوده است.

امیری در ارتباط با اینکه در صورت صعود به مرحله بعدی اگر به حریف تایلندی برخورد کنند کارهای این سفر مهیا شده یا خیر گفت: از شب گذشته به همراه میرشاد ماجدی به بانکوک آمده ایم تا کارهای ویزای بازیکنان را انجام دهیم چون اگر بخواهیم راهی کره شویم صدور روادید ۳ روز طول می کشد اما در صورت صعود به مرحله بعدی اگر حریف ما عربستانی باشد به تهران می آییم و ویزای فرودگاهی می گیریم.

وی در مورد شرایط استقلال برای بازی با بوریرام گفت: بچه ها تلاش خود را می کنند. برای ما نتیجه مساوی هم خوب است ولی باید به نیت برد به زمین برویم تا مشکلی پیش نیاید.  • بازی سیاه
  • انجمن لپ تاپ
  • ضایعات