تبلیغات
ورزشی - مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال فاش کرد/تلاش سه نفر برای جدایی فتح الله زاده و عباسی
مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال در یادداشتی نوشت: 
بله دکتر عباسی مدیر کم ندارد مدیرانی در والیبال و بسکتبال و کشتی و حتی فوتبال و همه بخشهای ورزش! 
مدیرانی توانمند و توانا در همه بخشها .. 
این روزها که سه نفر در حال تلاش برای جدایی دکتر عباسی از دکتر فتح الله زاده هستندو به روزنامه ها تلفن می زنند که بین این مدیران را خراب کنند تازه به یاد آوردیم که فتح الله زاده مدیر عامل باشگاه استقلال یکی ازبهترین مدیران دکتر عباسی بوده است .. 
دکتر عباسی طی این دو سالی که به ورزش آمده افتخار به حد کافی داشته است و ورزش ایران را رو به جلو خودش و مدیران منتخبش هدایت کرده است اما شاید فتح الله زاده جزو بهترین مدیرانش باشد کسی که پس از آمدن عباسی به ورزش و رییس مجمع استقلال شدن دو جام در دو سال در این بخش به دست آورد و در هر دو سال هم از مرحله اول آسیا صعود کرد و امسال که نزدیک به 8 تیم برتر آسیا هم هست. 
المپیک شاید اوج عملکرد عباسی بود اما دو جام ایران در فوتبال را هم میتوان در همان ردیف جا کرد و حتی شاید بالاتر، چرا که اثر کذاری این دو جام در بخش روانی جامعه از المپیک هم بیشتر بود. 
تلاش مبهمی وجود دارد که آن را فعلا باز نمی کنم تا به موقعش اما تلاشی بیهوده است و تنها نکته ای را که متبادر می کند تخریب است و تخریب! 
مگر می توان منکر توانایی فتح الله زاده در دوره عباسی شد؟ 
خیلی ها با بودجه های بسیار زیاد و ادعاهای فراوان به میدان آمدند اما هرگز حتی به نزدیکیهای فتح الله زاده هم نرسیدند و این برای هر دو مدیر و همه ورزش مفید بوده و هست و نتیجه اش صعود بود وموفقیت. 
نتیجه معلوم است 
هیچکس از مدیران برتر خود عبور نمی کند و کارنامه دارها همیشه سر جای خود هستند و هر روز هم بهتر ساپورت می شوند 
این یک اصل است یک قانون! 
تلاش برای عوض کردن این شرایط هم توفیقی حاصل نمی کند!و آب درهاون کوبیدن است.  • بازی سیاه
  • انجمن لپ تاپ
  • ضایعات