تبلیغات
ورزشی - حاشیه های خواندنی از یک پیروزی قهرمانانه؛برد خانوادگی در راشد استادیوم !

-تا دقایقی دیگر دیدار دو تیم الشباب امارات و استقلال تهران در دوبی به مصاف هم خواهند رفت. گزارش‌های زنده را می‌توانید از سایت گل دنبال کنید.

بازیكن ان استقلال یك ساعت قبل از بازی برای گرم كردن وارد زمین شده اند ..تركیب اصلی ، با همان نفرات قابل پیش بینی بسته شده . رحمتی، امیرحسین صادقی ، پژمان منتظری ، هاشم بیك زاده ،خسرو حیدری ،ساموئل ، نكونام ، جباری ،سیاوش اكبرپور، فرهاد مجیدی ،حمودی .

حدود ٢ هزار إیرانی در جایگاه همیشگی إیرانی ها در ورزشگاههای اماراتی حضور دارند و پرشور استقلال را تشویق می كنند. البته نیم ساعت قبل از بازی الشبابیها با بلندگو وارد عمل شدند و صدای إیرانی ها را به حاشیه بردند . البته إیرانی ها كه تعدادشان كمتر از تماشاگران تیم میزبان نیست ، كم نیاورده اند ولی صدای بلندگو و ریتم عربی اش ناجور بالاست!

نكته جالب در گرم كردن یك ساعته‌ی استقلال ، حضور میثم بأئو در زمین بود . بأئو با آی دی كارت و لباس تیمی ، از داخل زمین تمرین ١١ نفر اصلی را تماشا كرد و با مربی ها ، بوستانی و عالمی و نوشادی یكسره مشغول بحث بود.

همسر و دختر امیر قلعه نویی در وی آی پی بازی را تماشا می كنند . مهدی تاج هم به همراه علی فتح الله زاده ، در قسمت ویژه نشسته اند . 

ورزشگاه زیبا اما خالی است . هوا هم برای یك مسابقة فوتبال فوق العاده است . استقلالی ها خوش موقع به دبی آمده اند. 

یكی از خوانندگان لس آنجلسی هم در وی آی پی حضور دارد . او سالهای سال است كه فوتبال را جدی تعقیب می كند .

گزارش لایو مسابقه در دبی اسپورت و سه شبكه دیگر اماراتی و قطری آغاز شده است .

 حنیف عمران زاده در دقیقه ٣٣ از روی نیكمت استقلال بلند شد و به شدت مورد تشویق هواداران قرار گرفت . مشخص نیست او جای كدام بازیكن به زمین خواهد آمد . 

مشوقین پاكار الشباب حداكثر سی نفرند اما بلندگو و أر كستر لیدر اصلی جای همه كار می كند . به خصوص كه او یكسره می خواند .
بعد از تكل خطرناك سیاوش اكبرپور ، قلعه نویی از كنار زمین به او تذكر جدی داد .
با گل ساموئل قسمت إیرانی ورزشگاه به آسمان رفت . به جز این نیمكت استقلال هم جشن مفصلی در فاصله دور از حلقه شادی بازیكنان گرفت . شادی خانواده سرمربی استقلال و همسر مجتبی جباری كه در ورزشگاه حضور دارد هم دیدنی بود . 
 
هاشم بیگ زاده بعد از دریبل دو مدافع الشباب در حركتی عجیب توپ را به بدن نفر سوم كوبید تا به محض برگشت مورد لطف قلعه نویی قرار بگیرد .
 
شبابی ها بعد از خوردن گل ، به هیچ وجه از تشویق ها كم نكرده اند . هواداران إیرانی هم با شدت و حرارت استقلال را تشویق می كنند.
مصدومیت عمران زاده فرصتی برای مرور تاكتیكها بود . مجیدی و نكونام و بعد مجیدی - قلعه نویی ، جباری اكبرپور و بقیه . نتیجه این تایم أوت یك موقعیت گل برای استقلال و البته گل اول این تیم است.

با به ثمر رسیدن گل دوم قلعه نویی حاتمی را جانشین اكبرپور كرد. او قبل از ورود فرزاد به زمین به او تأكید كرد مدافعان شباب را اصطلاحا جربدهد! او كه آرام و شارژ بود اكبرپور را هم وقت خروج از زمین شدید تحویل گرفت.

حرص و جوش بخشی از حرفه قلعه نویی است . او در یك صحنه بعد از توپ سیخ كردن بیگ زاده در محوطه خودی ، با فریاد از او خواست كار راحت تر را كه بازی رو به جلو و روی زمین است انجام بدهد. همین طور فرزاد حاتمی كه با فریاد قلعه نویی در جای خودش قرار گرفت.

فرهاد مجیدی بعد از گل همه را كنار زد و خود را به پشت دروازه شباب رساند و مقابل پله های جایگاه برادرش فرزاد را در آغوش گرفت . این لحظه ای بود كه إیرانی ها فریاد می زدند سه تایی هاش .

باگل سوم استقلال نیمه عربی ورزشگاه خاموش شد و بلندگوی گوشخراش به مرخصی رفت . البته این سكوت با گل دوم شباب دوباره شكست و آقای بلندگو بازگشت!

اگر یك عكاس دوربین را روی قلعه نویی میكاشت ، جایزه سال را می گرفت . بازهم هاشم ! 

گل تماشایی خسرو حیدری كار را تمام كرد . حالا می شود استقلال را در بین ٨ تیم نهایی دید . با این گل شبابی ها شروع به ترك ورزشگاه كردند.

فرهاد مجیدی بعد از بازی پیراهم خود را به هواداران الشباب داد . او اینجا هم چهره کاملا محبوبی است .

روبوسی علی فتح الله زاده و قلعه نویی در پایان بازی در شرایطی بود که سرمربی استقلال می خواست این مرحله را رد کند و به خانواده اش ملحق شود . قلعه نویی مدام این جمله را تکرار کرد که : لطف خدا و اهل بیت بود...

بازیکنان استقلال بعد از برد به هتل پارک حیات رفتند. آنها امشب در یک مرکز تفریحی در منطقه مارینا  دور هم هستندد .   • بازی سیاه
  • انجمن لپ تاپ
  • ضایعات