تبلیغات
ورزشی - عصبانیت شدید قلعه نویی از حنیف
تاریخ : پنجشنبه 26 اردیبهشت 1392 | 06:25 ب.ظ | نویسنده : امیر میری
در اوج عصبانیت قلعه نویی ، مدافع استقلال حرفی زد که خنده سرمربی استقلال و ختم غائله را در پی داشت. 

حنیف عمران زاده مدافع محبوبی است . او دیروز هم به محض بلند شدن از روی نیمکت (از طرف ایرانی ها )به شدت تشویق شد ، اما کسی نفهمید که چرا او دوبار با حرکات دست و (...) نسبت به هواداران حربف حرکت ناخوشایندی انجام داد . حرکتی که مورد اعتراض آرش برهانی هم قرار گرفت . 

اما بعد از سوت پایان دیدار الشباب – استقلال و در حالی كه آبی ها در خانه حریف یك برد فوق العاده به دست آورده بودند امیر قلعه نویی باز هم از همان حركات منحصر به فرد خود انجام داد كه حتی از نگاه تصویربرداران اماراتی دور نماند. 

به گزارش گل ، قلعه نویی بعد از سوت پایان داخل زمین شد و در حالی كه به شدت از دست حنیف عمران زاده عصبانی بود با اشارات دست نكته ای را به او می گفت. 

در نقطه مقابل حنیف هم مانده بود چه بگوید و در حالی كه به نظر می رسید هر لحظه به شدت عصبانیت قلعه نویی افزوده می شود دخالت رحمتی و یكی دو بازیكن دیگر باعث شد آتش خشم قلعه نویی مثل پارسال دامن حنیف را نگیرد. 

با این حال در لحظه جدا كردن این دو نفر از هم حنیف حرفی زد كه هم خودش خندید هم قلعه نویی عصبانی را به خنده واداشت 

اما حالا این سوال پیش آمده كه سرمربی استقلال از كدام كار شاگرد عجیب و غریبش شاكی بود و البته حنیف چه حرفی زد كه قلعه نویی در اوج عصبانیت خندید و بی خیال تنبیه او شد؟ 

ظاهرا جمله عمران زاده چیزی جز معذرت خواهی البته به سبک خودش نبود .البته همه در استقلال با این واقعیت که کله حنیف بوی قرمه سبزی می دهد کنار آمده اند ! 

  • بازی سیاه
  • انجمن لپ تاپ
  • ضایعات